Kameraman na svadbu - svadobné video

Volám sa Igor a dokážem zachytiť šťastie a radosť.

Dokážem zaznamenať všetky tie malé, neobyčajné detaily a okamihy vášho svadobného dňa.

Som skúsený a ostrieľaný svadobný kameraman, ktorý už 18 rokov tvorí pútavé a okúzľujúce svadobné filmy. Filmy, v ktorých hráte hlavnú roku vy. Vytváram spomienky, ktoré vám budú navždy pripomínať chvíle vášho spoločného šťastia.

V hlavnej úlohe ste vy

Tvorím profesionálne svadobné filmy aj krátke svadobné videá. Vytváram kreatívne zábery, hľadám zaujímavé uhly pohľadu. Každý rok natočím vyše 20 svadieb. Pozrite si, čo dokážem.

Silvia & Jaroslav

Penzión Theresia

Sandra & Peťo

Maui (Havaj)

Nikoleta & Peter

Vlkas

Monika & Peter

Chata Hrádok

Alexandra & Jozef

Zemplínska šírava

Helena & Peter

Skalica

Ponúkam vám profesionálny a priateľský prístup

Maximálna kvalita

Ak vás zaujíma technika, pracujem s najnovšími 4K kamerami SONY, kvalitným zvukom aj osvetlením. Natáčam v exteriéri aj interiéri pomocou viacerých kamier aj dronu.

Rozumiem vám

Som empatický a priateľský. Vždy sa vieme dohodnúť. Rád si vypočujem vaše predstavy a ponúknem moje skúsenosti. Všetko si vopred prejdeme, aby ste si váš deň užili bez zbytočných stresov.

Som tu pre vás

Strávime spolu príjemný deň, od ranných príprav, cez obrad až po veselú nočnú zábavu. Po celú tú dobu zachytím všetky dôležité okamihy aj drobné detaily a momenty, ktoré spolu vytvoria neopakovateľnú mozaiku vášho svadobného dňa.

Kontaktujte ma

Vytvorím nezabudnuteľné video aj z vašej svadby. Stačí, ak mi dáte vedieť, kde a kedy.
Obratom vám pošlem cenovú ponuku presne pre vás.

Zásady spracúvania osobných údajov sú uvedené tu.

 
voľné termíny rok 2024
ponuka je zadarmo
nebojte sa spýtať

Čo o mne vravia svadobčania?

Veľka spokojnosť. Čo viac dodať. Chlapci boli veľmi šikovní, nenápadní počas celej svadby. S plánovaním Nám Igor veľmi pomohol už pred svadbou a výsledok skvelý. Vybrali sme si kratšie video a naozaj bolo tam všetko čo sme chceli, prípadné zmeny s veľkou ochotou a rýchlosťou vykonali. Sme maximálne spokojný a môžeme len odporúčať ďalej. Ďakujeme Vám

Romana M.

Čo o mne vravia svadobčania?

Od prvého stretnutia sme nepochybovali, že to bude výborná spolupráca. Už vtedy nám Igor veľmi pomohol so samotným harmonogramom svadobného dňa. Jednoducho profesionálny a zároveň priateľský prístup :) Veľmi nám vyhovovalo, že sme o nich v podstate ani nevedeli ( a to sme ich zažili aj z pohľadu hosťa na svadbe a aj ako novomanželia) , že sú v sále a výsledok ich práce čo nám prišiel vo forme krátkeho klipu a videa bol úžasný. Naozaj to predčilo naše očakávania a aj rodine, keď sme pustili video boli unesení ako je to krásne spracované a zachytené na ňom to najpodstatnejšie :) Určite odporúčame všetkými desiatimi :)

Kristína G.

Čo o mne vravia svadobčania?

Video od Soft Studia je zárukou kvality a spokojnosti. Verím, že na svadobné video sa budete i po rokoch pozerať s láskou a spomínať na najkrajší deň svojho života so slzami v očiach. Napriek tomu, že naša svadba bola veľmi netradičná, tak si so všetkým skvelo poradili a úprimne verím, že nikto by video nezvládol spracovať lepšie. Taktiež aj keď sme natáčali na pláži, zvuk je čistý a naše sľuby počuť skvele, dokonca lepšie ako priamo na mieste :). Okrem skvelého výsledku nám však i priebeh dňa veľmi spríjemnili, vedeli skvelo poradiť, na natáčaní sme sa dobre zabavili a moc sme si to užili. Rozhodne odporúčam a ešte raz moc ďakujeme.

Sandra N.

Čo o mne vravia svadobčania?

Ďakujeme za dokonalý videoklip a film z nášho svadobného dňa. Služby sú prepracované do najmenších detailov, ktoré zachytávajú tie najkrajšie a najdôležitejšie chvíle počas svadobného dňa. S kameramanmi bola od začiatku výborná, promptná komunikácia na úrovni s premyslením aj tých najmenších detailov. Počas svadobného dňa vládla pohoda, spríjemňovali naše chvíle a prijímali všetky kompromisy z našej strany. Veľmi sme ocenili schopnosť pracovať s emóciou a kreativitu počas posvadobného natáčania, ktoré bolo najlepšou voľbou. Navyše sme sa výborne zabavili a natočili nádherné momenty v prírode.

Nikoleta F.

Čo o mne vravia svadobčania?

Úplne najviac sa mi páčilo premenenie mojich predstáv o videu do reality. Komunikácia na veľmi dobrej úrovni. Kvalita videa tiež. Nemám čo vytknúť. Naozaj úplná spokojnosť.

Magdaléna Č.

Čo o mne vravia svadobčania?

Odporúčam, veľká spokojnosť. Priateľský, profesionálny a kreatívny prístup pred aj počas točenia, krásne spracovanie vo výbornej kvalite a milom obale. Krásna spomienka na svadbu.

Patrik S.

Čo o mne vravia svadobčania?

Spolupráca s pánom kameramanom bola pohodová s priateľským prístupom od samotného natáčania až po odovzdanie videa. S prácou sme nadmieru spokojní s videom a zostrihom a úprimne ďakujeme za zachytenie momentov z našej svadby :)

Mária M.

Čo o mne vravia svadobčania?

Za mňa TOP !!!! Mal som tu česť si ich objednať na svoju svadbu, od začiatku kamarátsky prístup a dobrá komunikácia počas fotenia a natáčania bola uvoľnená nálada, moje požiadavky plnili s nadšením a čo ma milo prekvapilo okrem ceny (cena bola luxusná oproti konkurencií) bolo nasadenie tímu, očakával som že budú robiť fotky a videa s 100% nasadením ale chalani dali do toho minimálne 200%, dokonca splnili s úsmevom na perách našu požiadavku fotiť a natáčať v lese. Vďaka Soft Studiu mám krásne spomienky na svadbu v podobe videa a fotiek. Určite odporúčam, výberom tejto spoločnosti nespravíte chybu.

David G.

Čo o mne vravia svadobčania?

Soft Studio robia krásne videa, fotky zachytávajú atmosféru takú aká je a nie je to umelé, prístup a komunikácia na jedničku a ľudia od šéfa cez kameru, foto, svetlo, dj a grafiku všetci sú neskutočne ľudskí a to všetko sa skĺbi to toho najlepšieho :) ďakujeme za to, že ste práve vy boli súčasťou nášho svadobného dňa.

Terézia H.

Čo o mne vravia svadobčania?

S pánmi kameramanmi bola výborná komunikácia pred svadbou, milá a zábavná spolupráca počas svadby a krásne zhotovené video po svadbe :) Určite odporúčame

Kristína K.

Čo o mne vravia svadobčania?

Ako bývalý svadobný otec vrelo odporúčam Soft Studio. Bolo to pre 2,5 rokmi, ale aj dnes vám ďakujeme, hlavne Igorovi, Miškovi a ostatným. Pre vás smola, že už ďalšie deti, ktoré túžia po svadbe, nemám (aspoň dúfam). Chlapci, díky.

František M.

Čo o mne vravia svadobčania?

Ahoj Igor, video som videla už na druhý deň, keď si nám ho dal. Je super, veľmi sa mi páči. Zatiaľ som ho videla iba "pár" krat :) ale je perfektné. Ani rodičia ho nechcú podať ďalej :) tak sa snažíme skopírovať na dvd a poslať video zvyšku rodiny :) Sme nadmieru spokojní s videom a fotkami ani nehovorím... Sme spokojní, že sme si vybrali teba a spol.

Monika G.

Čo o mne vravia svadobčania?

Ahojte páni. Prešli sme si fotky, pozreli video a radi by sme vám touto cestou poďakovali za spoluprácu na nasej svadbe. Ceníme si vašu profesionalitu a tipy-triky pri fotení a natáčaní. Pre nás je dôležité, že sme spolu s vami s úsmevom na tvári "prežili" fotenie, natáčanie, svadbu a všetko s tým spojené. Výsledok stojí za to a sme s ním veľmi spokojní. Dáška sa už postarala o vašu reklamu a pozitívne referencie na svadobných weboch.

Martin M.

Čo o mne vravia svadobčania?

Ahoj Igor :) Tak ako sme sľúbili, tak aj píšeme......síce 2 týždne neskôr :) ale predsa. Chceme sa poďakovať za video, čo ste urobili a aj Peťovi odkáž, že fotky sú vážne super. On nám tu rodinu tak dobre nafotil, že teraz ani my nevieme aké fotky vybrať a vyvolať. My sme nadmieru spokojní a budeme vás ďalej odporúčať. Či už si dajú známi alebo rodina poradiť, je len na nich, ale vy sa určite za svoju prácu hanbiť nemusíte. Ste super tím a sme veľmi radi, že sme vás spoznali a boli ste súčasťou našej svadby.

Michal H.

Točím kdekoľvek
na Slovensku aj v zahraničí

Profi spracovanie
videa a fotiek

Viackamerové
natáčanie

Exteriérové zábery
z dronu

Originálny a kreatívny
prístup

Férová
cena

Zaujíma vás, ako prebieha spolupráca a komunikácia? Čo sa deje behom svadobného dňa? Pozrite si najčastejšie otázky a odpovede.

Máte inú otázku? Napíšte mi ju.

Aké máš skúsenosti s natáčaním svadieb?
Naozaj veľké. Svadby s mojím tímom točím od roku 2006. Za tú dobu som zdokumentoval vyše 200 svadieb. Ako kameramana na svadbu si ma každý rok rezervuje približne 20 párov. Natáčanie ma nielen baví, ale aj živí. Počas roka točím aj iné spoločenské akcie – stužkové, propagačné videá, firemné večierky, koncerty, školenia a podobne.
Natáčaš svadby po celom Slovensku?
Áno, som zo Žiliny a natáčam svadby kdekoľvek na Slovensku. Nemám problém prísť na svadbu na Oravu, do Prešova, do Košíc alebo Trenčína či Bratislavy. Už sme natáčali svadby aj v Českej republike, v Chorvátsku alebo až na ďalekom Havaji. Som maximálne flexibilný svadobný kameraman a vždy sa dokážem prispôsobiť.
Ako prebieha komunikácia a príprava pred svadbou?
Ak vyplníte nezáväzný formulár, pošlem vám nezáväznú cenovú ponuku a dohodneme sa na podrobnostiach, termíne a lokalite. Spojíme sa telefonicky alebo sa stretneme osobne a preberieme vaše predstavy o natáčaní a samotný priebeh svadobného dňa.
Koľko stojí svadobný kameraman?
To je vždy individuálne - podľa toho, čo požadujete. Myslím, že moje ceny sú férové. Novomanželia si často neuvedomujú, že cenu svadobného klipu/videa tvorí nielen čas strávený fyzicky na svadbe, ale aj pri spracovaní videa na počítači. Dokopy sú to desiatky hodín práce. Netvorím svadobné videa za 100 €, to musíte osloviť niekoho iného. Som profesionál, ktorý pozná hodnotu svojho času. Pre každého klienta sa snažím urobiť maximum. Chcete poslať ponuku?
Akú používaš techniku a kamery?
Natáčam na profesionálne moderné 4K kamery a fotoaparáty značky Sony s pevnými svetelnými objektívmi Sony a Samyang cine. Vždy používam viackamerové natáčanie pomocou 2-4 kamier. Vďaka tomu dokážem pri spracovaní videa využiť rôzne uhly a vzdialenosti záberu.
Natáčaš aj pomocou dronov?
Áno, ak to podmienky umožňujú (nebudeme predsa porušovať predpisy :)), natáčam aj pomocou dronu. Mám aj oficiálnu leteckú licenciu (tzv. Povolenie na vykonávanie leteckých prác), ktorá mi umožňuje komerčnú prevádzku dronov na Slovensku.
Môžeme natočiť aj niečo kreatívne?
Určite, mám rád novomanželov, ktorí majú zaujímavé nápady a neboja sa užiť si svoj deň naplno. Natáčal som už na skalách, na mori, pod vodou aj v lietadle. Som pre každú srandu! Pre natáčanie odporúčam si rezervovať aj nejaký deň okrem svadobného, aby sme mohli spolu vyraziť na vzdialenejšie miesta.
Máš aj kvalitné ozvučenie a osvetlenie?
Áno, pri natáčaní bežne pracujem s klopovými mikrofónmi, aby bolo dobre rozumieť, či ste naozaj povedali Áno ;-). Pripájam sa na ozvučenie v kostole či u DJa, pre kvalitný zvuk z omše a tanečnej zábavy. Mám tiež vlastné osvetlenie, ktoré využívam pri interiérových scénach, aby bol výsledok čo najlepší.
Aké služby ponúkaš?
Štandardne ponúkam 23 varianty svadobného videa.
Pri balíku Svadobný klip je výstupom video dĺžkou 5-10 minút. Tento klip je ideálny pre rýchle zdieľanie a znovu prežívanie tých najzaujímavejších momentov vášho svadobného dňa.
Pri balíku Dynamický svadobný zostrih má výsledné video dĺžku približne 20 minút. Táto verzia svadobného videa vám poskytne dostatok priestoru na zachytenie všetkých dôležitých okamihov a zároveň udrží vašu pozornosť.
Pri balíku Svadobný film má výsledné video dĺžku približne 60-90 minút. Zachytáva každý detail a emóciu z vášho nezabudnuteľného dňa. Umožňuje vám zažiť celú atmosféru svadby a uchovať si vzácne spomienky na tento jedinečný okamih navždy.
Vždy sa vopred dohodneme čo, ako a kedy budeme točiť. Rád vám pripravím aj individuálnu ponuku, máte v pláne niečo nezvyčajné.
Platí sa niečo vopred, nejaká záloha za tvoje služby?
Pri rezervácii termínu platíte takzvaný Rezervačný poplatok a dohodneme si podrobnosti svadby. Vy máte istotu, že neuprednostním inú svadbu a ja mám istotu, že si to nerozmyslíte :)
Aký je rozdiel medzi svadobným filmom a svadobným klipom/videom?
Svadobný klip zachytáva tie najzaujímavejšie momenty z celej svadby. Jeho dĺžka je rôzna. Môže mať 4 minúty ale aj 10 – v závislosti od priebehu svadby.
Ak máte záujem o dlhšie video (viac hovoreného slova, záznam omše, viac záberov z tanečnej zábavy) tak je možné si objednať svadobný film. Ten môže byť kratší – 20 minút, ale aj dlhší – okolo 90 minút. Všetko v závislosti od našej dohody.
Koľko trvá dodanie finálneho svadobného filmu/videa po natáčaní?
To závisí najmä od toho, či si vyberiete ako výstup dlhší svadobný film alebo kratšie svadobné video/klip a dátumu svadby. Dodacia doba zostrihaného videa zvyčajne 2-4 mesiace. Pri skorších jarných svadbách je to skôr, pri neskorších jesenných sa to blíži k 4 mesiacom. Strih svadby je kreatívna činnosť a nedá sa urýchliť. Chcem, aby ste boli s výsledkom spokojní, preto je potrebné počítať s tým, že video nebude hotové už týždeň po svadbe :).
Robíš aj svadobného fotografa?
Nedajú sa vykonávať kvalitne 2 činnosti súčasne. Skôr naopak – pri dlhších svadobných filmoch chodíme natáčať 2 kameramani. Ja osobne natáčam a bez problémov viem zabezpečiť aj kvalitného profesionálneho svadobného fotografa.

O mne

Dokážem zachytiť šťastie a radosť. Vďaka mne na váš svadobný deň nezabudnete.

Volám sa Igor Janic a natáčanie je moja životná vášeň. Tvorbe svadobných filmov a fotografovaniu svadieb sa profesionálne venujem od roku 2006. Každoročne vytvorím desiatky svadobných videí. Som profesionál, rozumiem svojej práci. Snažím sa vždy o čo najlepší záber a výsledok. Kladiem dôraz na emócie a zachovanie atmosféry svadobného dňa. Na druhú stranu som priateľský, komunikatívny a otvorený – rád pre vás urobím maximum, aby váš svadobný deň prebehol bez zbytočného stresu z natáčania. Uvidíte, pôjde nám to.

Nebojím sa experimentov ani kreatívnych výziev. Rád vás natočím na vrcholov hôr aj pod vodou. Jednoducho urobím všetko pre to, aby som zachytil všetky krásne okamihy vášho svadobného dňa.

Dokážem zachytiť šťastie a radosť. A postarám sa o to, aby ste na váš veľký deň nikdy nezabudli.

Zavolajte mi
Napíšte mi