Loading...

O mne

Igor Janic

Niektorí kameramani lákajú ľudí nízkou cenou svadobného videa. Ja sa radšej prezentujem kvalitou ponúkaných služieb.

Igor Janic

Práci s kamerou som sa začal venovať už v roku 2003 počas štúdia na gymnáziu v Žiline. Uvidel som nekvalitne zostrihané Imatrikulácie a povedal som si - musí sa to dať aj lepšie! Zobral som malú digitálnu kameru Sony (asi prvú miniDV na našom trhu) a začal som točiť školské akcie, jednu po druhej. S kolegami sme skúšali rôzne špeciality ako napríklad virtuálne štúdio, ktoré sme počas celého štúdia na gymnáziu zdokonaľovali, až na záver jeho technické spracovanie vyzeralo ako v správach našej verejnoprávnej televízie.

Onedlho prišla prvá svadba, začal som točiť rôzne rodinné oslavy mojich známych, ktorí ma postupne odporúčali ďalším ľuďom a po skončení gymnázia som sa vrhol na stužkové. Rozbehli sa aj iné akcie - pribudli koncerty, divadelné predstavenia, firemné propagačné videá, športové akcie, videoškolenia,... a z koníčka sa stala práca. Priebežne som dopĺňal a inovoval techniku, aby som mohol svojim klientom ponúkať videá na kvalitatívne vysokej úrovni.

Natáčanie svadieb

Väčšina ľudí má predstavu o svadobnom kameramanovi ako o pánovi s veľkou kamerou v rukách (či na pleci), s ktorou natočí celý priebeh svadby. Kvalitnému svadobnému záznamu prispôsobujem množstvo techniky aj počet ľudí. Celý svadobný deň je snímaný minimálne 2 kamerami snímajúcimi vo FullHD a 4K rozlíšení. Počas obradu a tanečnej zábavy je často kamier ešte viac. Pre stabilnejšie a plynulejšie zábery používame pri natáčaní okrem statívov aj kamerovú jazdu, camera slider, steadicam či stabilizátor - gimbal.

Všetko je prispôsobené aktuálnej časti svadby, požiadavkám a cene. Verím, že investícia do svadobného kameramana sa Vám vráti v podobe kvalitného výsledného videa, s ktorým budete spokojní.

Technika

Techniku neustále obnovujem, aby som mohol dosahovať kvalitu aktuálnych trendov. Natáčam na kamery značky Sony, s ktorou som posledných 10 rokov spokojný. V súčasnosti používam kamery Sony FS700R, Sony FS100, Sony A7III a Sony A6500, k nim vysoko-svetelné objektívy Sony, Zeiss, Samyang a Sigma. Dynamické zábery stabilizujem elektronickým gimbalom DJI Ronin S, v oblasti zvuku sa spolieham na kvalitu mikrofónov Rode a Zoom.

Foto z akcií

Kontaktujte ma

Čo hovoria klienti?

Ako bývalý svadobný otec vrelo odporúčam Soft Studio. Bolo to pre 2,5 rokmi, ale aj dnes vám ďakujeme, hlavne Igorovi, Miškovi a ostatným. Pre vás smola, že už ďalšie deti, ktoré túžia po svadbe, nemám (aspoň dúfam). Chlapci, díky.

František M.

Čo hovoria klienti?

Ahoj Igor, chceli by som sa veľmi pekne poďakovať za profesionálne služby, ústretovosť a perfektný prístup zo strany Miša a Roba. Boli naozaj skvelí a sme veľmi radi, že pomohli k tomu, aby náš svadobný deň dopadol podľa predstáv. Ešte raz ďakujeme.

Veronika H.

Čo hovoria klienti?

Ahoj Igor, video som videla už na druhý deň, keď si nám ho dal. Je super, veľmi sa mi páči. Zatiaľ som ho videla iba "pár" krat :) ale je perfektné. Ani rodičia ho nechcú podať ďalej :) tak sa snažíme skopírovať na dvd a poslať video zvyšku rodiny :) Sme nadmieru spokojní s videom a fotkami ani nehovorím... Sme spokojní, že sme si vybrali teba a spol.

Monika G.

Čo hovoria klienti?

Ahojte páni. Prešli sme si fotky, pozreli video a radi by sme vám touto cestou poďakovali za spoluprácu na nasej svadbe. Ceníme si vašu profesionalitu a tipy-triky pri fotení a natáčaní. Pre nás je dôležité, že sme spolu s vami s úsmevom na tvári "prežili" fotenie, natáčanie, svadbu a všetko s tým spojené. Výsledok stojí za to a sme s ním veľmi spokojní. Dáška sa už postarala o vašu reklamu a pozitívne referencie na svadobných weboch.

Martin M.

Čo hovoria klienti?

Ahoj, zásielka prišla v neporušenom stave :) Samozrejme, že sme si ju aj hneď pozreli. Je to super :) veľmi sa nám to páčilo. Celkovo to nemá žiadnu chybu. Ďakujeme za skvelý prístup a profesionálnu robotu.

Peter G.

Čo hovoria klienti?

Ahoj Igor :) Tak ako sme sľúbili, tak aj píšeme......síce 2 týždne neskôr :) ale predsa. Chceme sa poďakovať za video, čo ste urobili a aj Peťovi odkáž, že fotky sú vážne super. On nám tu rodinu tak dobre nafotil, že teraz ani my nevieme aké fotky vybrať a vyvolať. My sme nadmieru spokojní a budeme vás ďalej odporúčať. Či už si dajú známi alebo rodina poradiť, je len na nich, ale vy sa určite za svoju prácu hanbiť nemusíte. Ste super tím a sme veľmi radi, že sme vás spoznali a boli ste súčasťou našej svadby.

Michal H.

Čo hovoria klienti?

Dobrý deň,chceli by sme Vám poďakovať za nádherne spracované video. Video dýcha pohodou a šťastím, ktoré sme v ten deň prežívali. Zachytili ste úžasné momenty na, ktoré budeme celý život spomínať. Máte úžasnú prácu. Prajem Vám veľa úspechov v súkromnom aj pracovnom živote.

Andrea R.

Čo hovoria klienti?

Ahoj Igor. Ďakujem a doporučím Ťa ďalej, či prípadne využijem Tvoje služby pri inej príležitosti. Boli sme veľmi spokojní! :) Mama mi písala o 1:00 v noci, že video je také úžasné, že to nešlo nedopozerať! Ešte raz stokrát vďaka!

Dominika T.