Loading...

O mne

Igor Janic

Niektorí kameramani lákajú ľudí nízkou cenou svadobného videa. Ja sa radšej prezentujem kvalitou ponúkaných služieb.

Igor Janic

Práci s kamerou som sa začal venovať už v roku 2003 počas štúdia na gymnáziu v Žiline. Uvidel som nekvalitne zostrihané Imatrikulácie a povedal som si - musí sa to dať aj lepšie! Zobral som malú digitálnu kameru Sony (asi prvú miniDV na našom trhu) a začal som točiť školské akcie, jednu po druhej. S kolegami sme skúšali rôzne špeciality ako napríklad virtuálne štúdio, ktoré sme počas celého štúdia na gymnáziu zdokonaľovali, až na záver jeho technické spracovanie vyzeralo ako v správach našej verejnoprávnej televízie.

Onedlho prišla prvá svadba, začal som točiť rôzne rodinné oslavy mojich známych, ktorí ma postupne odporúčali ďalším ľuďom a po skončení gymnázia som sa vrhol na stužkové. Rozbehli sa aj iné akcie - pribudli koncerty, divadelné predstavenia, firemné propagačné videá, športové akcie, videoškolenia,... a z koníčka sa stala práca. Priebežne som dopĺňal a inovoval techniku, aby som mohol svojim klientom ponúkať videá na kvalitatívne vysokej úrovni.

Natáčanie svadieb

Väčšina ľudí má predstavu o svadobnom kameramanovi ako o pánovi s veľkou kamerou v rukách (či na pleci), s ktorou natočí celý priebeh svadby. Kvalitnému svadobnému záznamu prispôsobujem množstvo techniky aj počet ľudí. Celý svadobný deň je snímaný minimálne 2 kamerami snímajúcimi vo FullHD a 4K rozlíšení. Počas obradu a tanečnej zábavy je často kamier ešte viac. Pre stabilnejšie a plynulejšie zábery používame pri natáčaní okrem statívov aj kamerovú jazdu, camera slider, steadicam či stabilizátor - gimbal.

Všetko je prispôsobené aktuálnej časti svadby, požiadavkám a cene. Verím, že investícia do svadobného kameramana sa Vám vráti v podobe kvalitného výsledného videa, s ktorým budete spokojní.

Technika

Techniku neustále obnovujem, aby som mohol dosahovať kvalitu aktuálnych trendov. Natáčam na kamery značky Sony, s ktorou som posledných 10 rokov spokojný. V súčasnosti používam kamery Sony FS700R, Sony FS100, Sony A7III a Sony A6500, k nim vysoko-svetelné objektívy Sony, Zeiss, Samyang a Sigma. Dynamické zábery stabilizujem elektronickým gimbalom DJI Ronin S, v oblasti zvuku sa spolieham na kvalitu mikrofónov Rode a Zoom.

Foto z akcií

Kontaktujte ma

Čo hovoria klienti?

Video od Soft Studia je zárukou kvality a spokojnosti. Verím, že na svadobné video sa budete i po rokoch pozerať s láskou a spomínať na najkrajší deň svojho života so slzami v očiach. Napriek tomu, že naša svadba bola veľmi netradičná, tak si so všetkým skvelo poradili a úprimne verím, že nikto by video nezvládol spracovať lepšie. Taktiež aj keď sme natáčali na pláži, zvuk je čistý a naše sľuby počuť skvele, dokonca lepšie ako priamo na mieste :). Okrem skvelého výsledku nám však i priebeh dňa veľmi spríjemnili, vedeli skvelo poradiť, na natáčaní sme sa dobre zabavili a moc sme si to užili. Rozhodne odporúčam a ešte raz moc ďakujeme.

Sandra N.

Čo hovoria klienti?

Ďakujeme za dokonalý videoklip a film z nášho svadobného dňa. Služby sú prepracované do najmenších detailov, ktoré zachytávajú tie najkrajšie a najdôležitejšie chvíle počas svadobného dňa. S kameramanmi bola od začiatku výborná, promptná komunikácia na úrovni s premyslením aj tých najmenších detailov. Počas svadobného dňa vládla pohoda, spríjemňovali naše chvíle a prijímali všetky kompromisy z našej strany. Veľmi sme ocenili schopnosť pracovať s emóciou a kreativitu počas posvadobného natáčania, ktoré bolo najlepšou voľbou. Navyše sme sa výborne zabavili a natočili nádherné momenty v prírode.

Nikoleta F.

Čo hovoria klienti?

Úplne najviac sa mi páčilo premenenie mojich predstáv o videu do reality. Komunikácia na veľmi dobrej úrovni. Kvalita videa tiež. Nemám čo vytknúť. Naozaj úplná spokojnosť.

Magdaléna Č.

Čo hovoria klienti?

Odporúčam, veľká spokojnosť. Priateľský, profesionálny a kreatívny prístup pred aj počas točenia, krásne spracovanie vo výbornej kvalite a milom obale. Krásna spomienka na svadbu.

Patrik S.

Čo hovoria klienti?

Spolupráca s pánom kameramanom bola pohodová s priateľským prístupom od samotného natáčania až po odovzdanie videa. S prácou sme nadmieru spokojní s videom a zostrihom a úprimne ďakujeme za zachytenie momentov z našej svadby :)

Mária M.

Čo hovoria klienti?

Za mňa TOP !!!! Mal som tu česť si ich objednať na svoju svadbu, od začiatku kamarátsky prístup a dobrá komunikácia počas fotenia a natáčania bola uvoľnená nálada, moje požiadavky plnili s nadšením a čo ma milo prekvapilo okrem ceny (cena bola luxusná oproti konkurencií) bolo nasadenie tímu, očakával som že budú robiť fotky a videa s 100% nasadením ale chalani dali do toho minimálne 200%, dokonca splnili s úsmevom na perách našu požiadavku fotiť a natáčať v lese. Vďaka Soft Studiu mám krásne spomienky na svadbu v podobe videa a fotiek. Určite odporúčam, výberom tejto spoločnosti nespravíte chybu.

David G.

Čo hovoria klienti?

Soft Studio robia krásne videa, fotky zachytávajú atmosféru takú aká je a nie je to umelé, prístup a komunikácia na jedničku a ľudia od šéfa cez kameru, foto, svetlo, dj a grafiku všetci sú neskutočne ľudskí a to všetko sa skĺbi to toho najlepšieho :) ďakujeme za to, že ste práve vy boli súčasťou nášho svadobného dňa.

Terézia H.

Čo hovoria klienti?

S pánmi kameramanmi bola výborná komunikácia pred svadbou, milá a zábavná spolupráca počas svadby a krásne zhotovené video po svadbe :) Určite odporúčame

Kristína K.

Čo hovoria klienti?

Ako bývalý svadobný otec vrelo odporúčam Soft Studio. Bolo to pre 2,5 rokmi, ale aj dnes vám ďakujeme, hlavne Igorovi, Miškovi a ostatným. Pre vás smola, že už ďalšie deti, ktoré túžia po svadbe, nemám (aspoň dúfam). Chlapci, díky.

František M.

Čo hovoria klienti?

Ahoj Igor, video som videla už na druhý deň, keď si nám ho dal. Je super, veľmi sa mi páči. Zatiaľ som ho videla iba "pár" krat :) ale je perfektné. Ani rodičia ho nechcú podať ďalej :) tak sa snažíme skopírovať na dvd a poslať video zvyšku rodiny :) Sme nadmieru spokojní s videom a fotkami ani nehovorím... Sme spokojní, že sme si vybrali teba a spol.

Monika G.

Čo hovoria klienti?

Ahojte páni. Prešli sme si fotky, pozreli video a radi by sme vám touto cestou poďakovali za spoluprácu na nasej svadbe. Ceníme si vašu profesionalitu a tipy-triky pri fotení a natáčaní. Pre nás je dôležité, že sme spolu s vami s úsmevom na tvári "prežili" fotenie, natáčanie, svadbu a všetko s tým spojené. Výsledok stojí za to a sme s ním veľmi spokojní. Dáška sa už postarala o vašu reklamu a pozitívne referencie na svadobných weboch.

Martin M.

Čo hovoria klienti?

Ahoj Igor :) Tak ako sme sľúbili, tak aj píšeme......síce 2 týždne neskôr :) ale predsa. Chceme sa poďakovať za video, čo ste urobili a aj Peťovi odkáž, že fotky sú vážne super. On nám tu rodinu tak dobre nafotil, že teraz ani my nevieme aké fotky vybrať a vyvolať. My sme nadmieru spokojní a budeme vás ďalej odporúčať. Či už si dajú známi alebo rodina poradiť, je len na nich, ale vy sa určite za svoju prácu hanbiť nemusíte. Ste super tím a sme veľmi radi, že sme vás spoznali a boli ste súčasťou našej svadby.

Michal H.